Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Најдобрата книга што сте ја прочитале за C#...

Go down

Најдобрата книга што сте ја прочитале за C#... Empty Најдобрата книга што сте ја прочитале за C#...

Пишување by _EAX on Вто Јун 24 2008, 22:04

Значи да биде добро објаснето....

ајде препорачувајте..

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 108
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најдобрата книга што сте ја прочитале за C#... Empty Re: Најдобрата книга што сте ја прочитале за C#...

Пишување by Kosta on Сре Јун 25 2008, 17:35

Еве ова би ти го препорачал, но незначи дека се најдобри, али за почеток се топ:

Learn to Program with C#

Beginning Visual C# 2005

Негде по katz.cd најди ги ги има сигурно

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Најдобрата книга што сте ја прочитале за C#... Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Најдобрата книга што сте ја прочитале за C#... Empty Re: Најдобрата книга што сте ја прочитале за C#...

Пишување by Kosta on Сре Јун 25 2008, 17:37


_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Најдобрата книга што сте ја прочитале за C#... Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Најдобрата книга што сте ја прочитале за C#... Empty Re: Најдобрата книга што сте ја прочитале за C#...

Пишување by _EAX on Сре Јун 25 2008, 18:07

a sto e rabotata so toa c# 3.0 , 3.5 ... koja verzija e najnova?

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 108
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најдобрата книга што сте ја прочитале за C#... Empty Re: Најдобрата книга што сте ја прочитале за C#...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот