Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Крадец уапсен поради својата глупост

Go down

Крадец уапсен поради својата глупост

Пишување by najforumce on Вто Јун 17 2008, 14:42Маж фатен како провалува во една германска продавница побегнал иако чуварот го врзал со лисици за ограда, но набрзо е уапсен бидејќи отишол во најблиската полициска станица за да му ги извадат лисиците.

„Тоа беше навистина глупаво. Полицајците му ги извадија лисиците, но него го задржаа“,рекол портпаролот на полицијата во Франфурд.

Чуварот во продавницата го врзал со лисици 19 годишниот крадец и задржал уште тројца откако видел дека провалиле. Меѓутоа лисиците не го задржале крадецот, но неговата глупавост го однела во затвор.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот