Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Скенерите во аеродромите ќе снимаат женски гради?

Go down

Скенерите во аеродромите ќе снимаат женски гради?

Пишување by najforumce on Чет Јун 12 2008, 02:24Сигурносните скенери визуелно ќе ги разголуваат патниците во аеродромите во САД. Новиот сигурносен систем ќе ги снима патниците и ќе проектира тродимензионална слика на телата без облека. Ќе може да се идентифицира метал, пластика, керамика, хемиски материјали и експлозив. Сликата ќе биде толку детална и ќе можат да се гледаат половите органи.

Сепак, патниците нема да бидат целосно посрамотени бидејќи скенерот ќе им ги замаглува лицата. Исто така снимките е невозможно да се зачуваат во меморија за вработените да не ги злоупотребуваат за сопствено задоволство.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот