Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

ЕП : Ибрахимовиќ го “скрши“ шампионот, Хет трик на Виља ! !

Go down

ЕП : Ибрахимовиќ го “скрши“ шампионот, Хет трик на Виља ! !

Пишување by najforumce on Сре Јун 11 2008, 03:47Златан Ибрхаимовиќ ги предоведеше “викинизте“ до победата во дуелот со бранителот на трофејот Грција(2-0).Со фантастичен удар со “надворешан“ Ибракадабра го скрши ѕидот пред бедемот на Никополидис. Вториот гол беше дело на Хансон.

Русите вечерва ќе го сонуваат Давид Виља. “Зборнајата“ немаше против игра за фуријата кој предовдена од Виља и Фернандо Торес ја истакнаа кандидатурата за висок пласман. Покрај хет трикот на Виља, во листата на стрелци се запиша и Фабрегас, почесниот гол за Русија беше дело на Павличенко (4-1).

Во наредното коло играат :

Шпанија - Шведска, Грција - Русија.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот