Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Се заљубила во келнерот од свадбата и го оставила сопругот

Go down

Се заљубила во келнерот од свадбата и го оставила сопругот

Пишување by najforumce on Сре Јун 11 2008, 03:46Невеста која се мажела на плажа во Куба, го оставила сопругот поради келнерот од свадбата. Андреа Мек МИлан (34) од Брајтон вели дека ја погодила Аморова стрела кога го здогледала Хозе Мигуел. Го оставила својот сопруг Карл Тејлор (30) откако се вратиле во Велика Британија после венчавката која чинела околу 10 000 евра. Се вратила во Хавана кај Хозе по неколку недели. Парот ќе се венча следниот месец покрај хотелот каде што била првата свадба и каде Андреа го запознала Хозе. Сега вели дека се двоумела ноќта пред свадбата.

-Заспав во солзи. Испив неколку коктели за да ја издржам свадбата. Дури и на Карл му реков дека не сакам да се венчаме, но тој ми рече дека тоа е само предбрачна трема. Ми беше единствено жал за пријателите кои штедеа за да бидат со нас. - изјавила Андреа.

Со Карл никогаш немало хемија. Очајниот Карл безуспешно се обидел да ја увери да остане со него, но таа го преколнувала да и даде развод. Хозе ја оставил својата сопруга и планира да и се придружи на Андреа кога визата ќе му биде готова.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот