Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Научници од Антарктик ја одржуваат топлината со секс

Go down

Научници од Антарктик ја одржуваат топлината со секс

Пишување by najforumce on Вто Јун 10 2008, 16:15Во американската станица Мек Мурдо на Антарктикот доставиле 16 488 презервативи. Управителот на станицата Бил Хенриксен вели дека станува збор за годишна испроака, а не за пратка. Во станицата се наоѓаат 125 научници кои ќе ја поминат зимата во ледени услови.

-Во текот на летниот период во станицата престојуваат и до 1100 особи, но само малкумина од нив имаат проблеми со вишок на време додека останатите предано го работаат она за што се испратени од Владата на крајот од земјината топка.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот