Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Што пишува на двата цртежа???

Go down

Што пишува на двата цртежа???

Пишување by jelena on Пон Јун 09 2008, 23:36_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што пишува на двата цртежа???

Пишување by Jimmy on Вто Јун 10 2008, 00:05

на црната:SOULWAX ANY MINUTE NOW

на розевата: SOULWAX NITE VERSIONS

ФАЛА
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што пишува на двата цртежа???

Пишување by jelena on Вто Јун 10 2008, 01:19

bravooo Jimmy Very Happy

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што пишува на двата цртежа???

Пишување by Goran - Gogo on Вто Јун 10 2008, 15:25

Леле маме му ебам очорев, ама пак не видов со пишуват. What a Face
avatar
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што пишува на двата цртежа???

Пишување by Kosta on Вто Јун 10 2008, 16:16

confused scratch

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што пишува на двата цртежа???

Пишување by jelena on Сре Јун 11 2008, 05:01

Goran - Gogo напиша:Леле маме му ебам очорев, ама пак не видов со пишуват. What a Face

:laugh: :laugh: :laugh:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што пишува на двата цртежа???

Пишување by Kosta on Пет Јун 13 2008, 23:12

Jimmy напиша:на црната:SOULWAX ANY MINUTE NOW

на розевата: SOULWAX NITE VERSIONS

ФАЛА

Од кај знаеш ти бе ? :laugh: Ништо не пише

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што пишува на двата цртежа???

Пишување by hello on Пет Јун 13 2008, 23:59

забелешка, ако носите наочари само извадете ги и ќе прочитате што пишува (од лично искуство)

hello
Студент
Студент

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 38
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : dolno dupeni
Ден на регистрирање : 2008-06-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што пишува на двата цртежа???

Пишување by borisd on Саб Јун 14 2008, 00:11

Пиши, пиши...
Или ако не можите да прочитате појдете 2 метра поназад и ке видите
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што пишува на двата цртежа???

Пишување by Kosta on Саб Јун 14 2008, 01:54

borisd напиша:Пиши, пиши...
Или ако не можите да прочитате појдете 2 метра поназад и ке видите

:thumbup1: :thumbup1: Фала брат Very Happy:D

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што пишува на двата цртежа???

Пишување by Jimmy on Саб Јун 14 2008, 03:29

Море Коста видовит сум јас Very Happy
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што пишува на двата цртежа???

Пишување by jelena on Пон Јун 16 2008, 00:08

Jimmy da dojdam da pretskazis nesto... :laugh:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што пишува на двата цртежа???

Пишување by kate on Вто Сеп 16 2008, 15:37

[quote="Kosta"]
borisd напиша:Пиши, пиши...
Или ако не можите да прочитате појдете 2 метра поназад и ке видите

кај беше досега да кажиш,очорев What a Face
avatar
kate
Доцент
Доцент

Female
Sagittarius

Треснал Глупости : 148
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што пишува на двата цртежа???

Пишување by ~The Vampire~ on Вто Сеп 16 2008, 16:48

Е сеа прочитав :iconflowerhr4:
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што пишува на двата цртежа???

Пишување by Anamarija on Вто Сеп 16 2008, 20:22

e i jas Very Happy
avatar
Anamarija
Почетник
Почетник

Female
Virgo

Расположение :
Треснал Глупости : 14
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : skopje
Ден на регистрирање : 2008-07-03

Преглед на профилот на членот http://pegi4ka.myspace.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што пишува на двата цртежа???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот