Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Првиот натпревар на ЕП за Италијанецот Росети ! !

Go down

Првиот натпревар на ЕП за Италијанецот Росети ! !

Пишување by najforumce on Пет Јун 06 2008, 01:21Италијанецот Роберто Росети ќе ја има честа да го суди првиот натпревар на Европското Првенство, помеѓу ко - домаќинот Швајцарија и Чешка.

Четири години претходно во Португалија, друг Италијанец го судеше првиот меч, далеку попознатиот Пјерлуиџи Колина. На тој натревар Грција ја порази Португалија и подоцна стана континентален шампион.

Првиот натпревар на австриско тло ќе го суди холанѓанецот Петар Винk , а ќе играат Австрија - Хрватска.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот