Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Кинез си закачил 2008 игли во главата во чест на олимпијадата

Go down

Кинез си закачил 2008 игли во главата во чест на олимпијадата

Пишување by najforumce on Пет Јун 06 2008, 01:18Кинескиот доктор Веи Шенг, си закачил 2008 игли во главата, рацете и градите како би им оддал почит на олимписките игри во Пекинг. Сите игли биле во бојата на олимписките кругови.

Ова е само еден пример за патриотизмот на кинезите лои се горди со фактот дека Олимписките игри ќе се одржуваат во нивната земја.

Шенг во 2004 година влегол во Гинисовата кника на рекорди качејќи си 1790 игли, а сега го соборил сопствениот рекорд.

Друг кинез, исто така во чест на ОИ, го истетовирал нивниот симбол на челото, маскотата на градите и вратот, а на сето тоа додал и змеј и кинескиот ѕид преку целото тело.

Во кина луѓето со тетоважи се сметаат за одметници.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот