Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Преку Facebook поканила 400 луѓе на роденден

Go down

Преку Facebook поканила 400 луѓе на роденден Empty Преку Facebook поканила 400 луѓе на роденден

Пишување by najforumce on Нед Јун 01 2008, 10:24

Преку Facebook поканила 400 луѓе на роденден 113

Вила во Шпанија после роденденска забава била сосема уништена. Џуди Худсон по повод прослава на својот 16-ти роденден ги поканила своите пријатели од Фејсбук. Тинејџери од секаде пристигнувале на забавата на годината, како што ја нарекувала Џоди.

Крајниот резултат на оваа забава бил исчезнување на накит во вредност од 10 000 евра, куќни апарати фрлени во базен полн со вода и кражба на половина од гардеробата на Аманда. Џоди на страните на Фејсбук и Бебо напишала дека на забавата ќе има неограничени количини алкохол и популарен Ди-џеј.

Преку Facebook поканила 400 луѓе на роденден 213

За работата да биде уште полоша, се рашириле гласини дека сопственичката се разведува од сопругот и нема да и смета ако ја уништат вилата со седум спални соби. Забавата избегала од контрола и соседите повикале полиција која сите гости детално ги претресила, но повеќето работи веќе биле уништени или украдени.

Преку Facebook поканила 400 луѓе на роденден 312

-Куќата е уништена, а повеќето работи украдени. Сите врати се искршени, а луѓето имаа секс по сите соби-напишала Џоди на Бебо по забавата. Дека не чувствува вина покажала и пораката на Фејсбук:„Мајка ми ме ошамари и не смеам надвор до крај на летото. Каква кучка!“

Преку Facebook поканила 400 луѓе на роденден 412

-Некој рече дека можеме да ги кршиме работите низ куќата. Децата збеснаа. Во базенот имаше столици, маси па и телевизори, раскажува еден од тинејџерите кој за забавата дознал од пријател. Вилата во Шпанија, Аманда, која живее во Ливерпул, ја изнајмува за 6000 долари неделно, а некои од гостите се и познати фудбалери од Британија.

Преку Facebook поканила 400 луѓе на роденден 512
najforumce
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Преку Facebook поканила 400 луѓе на роденден Sneaky
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 39
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Преку Facebook поканила 400 луѓе на роденден Empty Re: Преку Facebook поканила 400 луѓе на роденден

Пишување by Ke4eR on Вто Мар 23 2010, 21:55

Преку Facebook поканила 400 луѓе на роденден 6048 LOOOOL УЛАВААА Преку Facebook поканила 400 луѓе на роденден 6048
Ke4eR
Ke4eR
Почетник
Почетник

Male
Capricorn

Расположение : Преку Facebook поканила 400 луѓе на роденден Sleepy
Треснал Глупости : 27
Поени : 60
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 23
Се наоѓам : Ти тоа да вииш !
Ден на регистрирање : 2010-02-07

Преглед на профилот на членот http://www.historyofmacedonia.org/macedonia

Вратете се на почетокот Go down

Преку Facebook поканила 400 луѓе на роденден Empty Re: Преку Facebook поканила 400 луѓе на роденден

Пишување by Ke4eR on Вто Мар 23 2010, 21:56

Преку Facebook поканила 400 луѓе на роденден Icon_razz
Ke4eR
Ke4eR
Почетник
Почетник

Male
Capricorn

Расположение : Преку Facebook поканила 400 луѓе на роденден Sleepy
Треснал Глупости : 27
Поени : 60
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 23
Се наоѓам : Ти тоа да вииш !
Ден на регистрирање : 2010-02-07

Преглед на профилот на членот http://www.historyofmacedonia.org/macedonia

Вратете се на почетокот Go down

Преку Facebook поканила 400 луѓе на роденден Empty Re: Преку Facebook поканила 400 луѓе на роденден

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот