Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Спотот на Тоше за песната „Hardest Things“ вечерва премиерно ќе биде прикажан во Опатија

Go down

Спотот на Тоше за песната „Hardest Things“ вечерва премиерно ќе биде прикажан во Опатија

Пишување by najforumce on Саб Мај 31 2008, 17:40Спотот за песната “Hardest Things”, која Тоше ја сними за својот прв, но за жал и последен албум на англиски јазик, вечерва премиерно ќе биде прикажан на Хрватскиот радиски фестивал во Опатија, каде Тоше триумфираше минатата година. Спотот по смртта на Тоше го монтираше MTV Adria од матерјалите снимени на Јамајка и во лондонското студио.

Спотот од утре ќе се врти и на MTV Adria. Славен Ритески, сопруг на сестрата на Тоше, кој вели дека спотот е измонтиран онака како што покојниот пејач го замислувал.

Снимките на Јамајка се направени во 2006 година коага Тоше, неговата менаџерка Лилјана Петровиќ и Ласто Николовски од продуцентската куќа „Аворд“ 20 дена одмараа во друштво на Brian Taylor и продуцентот Andyjem Wrightom, кој има направено 5 албуми за „Simply Red“.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Спотот на Тоше за песната „Hardest Things“ вечерва премиерно ќе биде прикажан во Опатија

Пишување by Kosta on Саб Мај 31 2008, 17:41

Многу е добра песнава Sad

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Спотот на Тоше за песната „Hardest Things“ вечерва премиерно ќе биде прикажан во Опатија

Пишување by Jimmy on Саб Мај 31 2008, 22:20

avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Спотот на Тоше за песната „Hardest Things“ вечерва премиерно ќе биде прикажан во Опатија

Пишување by king on Нед Јун 01 2008, 03:51

evo go spotot

avatar
king
Почетник
Почетник

Male
Sagittarius

Треснал Глупости : 2
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2008-05-09

Преглед на профилот на членот http://pirat.darkbb.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Спотот на Тоше за песната „Hardest Things“ вечерва премиерно ќе биде прикажан во Опатија

Пишување by borisd on Нед Јун 01 2008, 05:11

Прекрасно ама сепак.......................................................................................
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Спотот на Тоше за песната „Hardest Things“ вечерва премиерно ќе биде прикажан во Опатија

Пишување by Kosta on Нед Јун 01 2008, 10:14

:thumbup1: :thumbup1: :thumbup1:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Спотот на Тоше за песната „Hardest Things“ вечерва премиерно ќе биде прикажан во Опатија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот