Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Euro 2008 утакмици

Go down

Euro 2008 утакмици

Пишување by Kosta on Саб Мај 31 2008, 17:14

Еве ви ги сите утакмици кој сака да си ги врши преглед на Euro 2008 во фудбал (Exel документ)

Download


Клик на сликата за поголема...

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Euro 2008 утакмици

Пишување by MaX on Чет Јун 05 2008, 16:48

Ајде уште 2 дена го големиот настан. Very Happy

НАПРЕД ПОРТУГАЛИЈА!!!

:nisa:
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Euro 2008 утакмици

Пишување by borisd on Пон Јун 09 2008, 12:33

Коки фала за ова многу ми се најде во животов Very Happy
И плс кажете ми дали вредит да се гледат европсково засега? Зашо на телевизоров наш неаме ниедна програма шо дават фудбал, освен една грчка (:0523:) ама и таја е за нигде м?
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Euro 2008 утакмици

Пишување by Kosta on Пон Јун 09 2008, 15:01

Ја бате ја за тебе се :laugh: А за тоа дали вреди да се гледам незнам не сум седнал уште да гледам :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Euro 2008 утакмици

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот